We could not find anything

Listing...
×

İŞ ADAMLARINA ÖZEL

Türkiye’de tatil odaklı küçük ve butik otellerin yanı sıra,çizgisi ile daha formal, oldukça şık ve klas küçük/butik oteller de mevcut. İş hayatınızda, şehir dışı gezilerinizde, konaklama yapmanız gerektiğinde, yurtiçi veya yurtdışından misafirleriniz geldiğinde maksimum konforu size sağlayacak otel tavsiyelerimiz var size:

Deris Bosphorus Lodge- İstanbul

    Nefes kezen boğaz, liman ve tarihi şehir manzaralı 7 eşsiz dairesi ile İstanbul’un kalbinde konforlu ve huzur dolu bir konaklama vaat ediyor. Kabataş’ın merkezinde bulunan Deriş, İstanbul’un tüm iş merkezlerine 15 dakikada füniküler, metro, hafif metro veya deniz otobüsü ile kolayca ulaşma imkanı sunuyor.

Otele ulaşmak için: http://www.kucukoteller.com.tr/deris-bosphorus-lodge

Galata Antique – İstanbul

  Galata Antique Otel Istanbul klasik tarzda döşenmiş, her biri değişik karaktere sahip, cumbalı, çatı katı, balkonlu, Galata Kulesi ve Haliç manzaralı toplam 23 odası, güleryüzlü personeli, konukseverliği ve konumu ile İstanbul’un en özel küçük otellerinden. Konumu itibari ile İstanbul’un gözde mekanlarına oldukça yakın.

Otele ulaşmak için: http://www.kucukoteller.com.tr/galata-antique-otel

 

 

Senatus Hotel- İstanbul

İstanbul’un incisi Tarihi Yarımada üzerinde bulunan Senatus Hotel Istanbul, Otelin tarihi mekanlara yürüyüş mesafesindeki  konumu ve İstanbul’daki tüm merkezlere olan ulaşım kolaylıkları, konuklarına ister turistik ister iş amaçlı olsun, tatil boyunca keyifli bir konaklama imkanı sağlıyor.

Otele ulaşmak için: http://www.kucukoteller.com.tr/senatus-otel

Nesta Hotel – Ankara

  Ankara’nın kalbi Çankaya-Gaziosmanpaşa’da, Cumhurbaşkanlığı Köşkü’nün yanı başında, size özel hizmet anlayışıyla kapılarını açıyor. Konforunuz gözönünde tutularak dekore edilmiş 21 özel odası, odada SPA hizmeti mevcut.

Otele ulaşmak için: http://www.kucukoteller.com.tr/nesta-otel