We could not find anything

Listing...
×

Sapanca Beta Home Göl Evinde 4 Çeşit Masaj ile Ruhunuzu Rahatlatın

Sapanca Beta Home Göl Evi'nde, doğa ile başbaşa kalarak ruhunuza iyi gelecek masaj çesitleri sizleri bekliyor.

CUD (MUCİZE) ENERJİ TERAPİ: Binlerce yıldan günümüze kadar birçok şifa enerji yöntemleri kullanılmaktadır.  Cud enerji terapisi insanın kendisinde bulunan enerjinin elementler ile buluşup tıkalı olan enerji yollarını tespit edip kanalların kapanmasına neden olan fiziksel sorunları bio enerjinin ve elementlerin iyileştirme gücünü birleştirerek var olan ve geçmişinizden gelen sorunlarınızı tespiti ile farkında olduğunuz veya farkında olmadığınız fiziksel sorunlarınızı ortadan kaldıran alternatif terapidir. Aynı zamanda yoğun enerji ve masajın etkisi ile kendinizi terapinin ardından yeniden doğmuş gibi rahatlamış hissi yaratmaktadır.

AROMATERAPİ: Aromaterapi masajı sadece beden ve kasları rahatlatmakla kalmayıp terapiyi uyguladığınız misafirin zihinsel olarak beklentilerini de karşılamaktır. Bunun için uygulamada yağ seçimi ve terapistin uyguladığı teknik çok önemlidir. Terapistin sunmuş olduğu yağlar misafirinizin o anki zihinsel yapısı için çok önemlidir. Tabi ki uygulanacak olan tekniğin de bir kat daha önemi artmaktadır. Aromaterapi masajınızı diğer masajlardan ayırarak farkınızı ortaya çıkartın.   

THAİ MASAJ
: Northern style (Nuad Bo-Rarn Thai masaj) Çin tıbbının Akupressur ve Hint geleneksel tıbbındaki Ayurvedik yoganın bir başkası tarafından yaptırılması ile oluşmuştur. Hindistan kökenli Doktor Shivago KOMARPAJ tarafından yaklaşık 2500 yıl öncesinde uygulanan tedavi şeklidir. Uzman kişiler tarafından uygulandığında ağrı kesme, bedenin detoksifikasyonuna yani toksinlerin atılmasını sağlar. Uzun vadede kasların işlevselliğini, bedenin esnekliğini artırır, kan dolaşımını düzenler ve sindirim sistemini kuvvetlendirir.

REFLEKSOLOJİ: 5000 yıllık olan Refleksoloji, vücudun kendi kendini iyileştirmesini sağlar. Bedenin ve organların tümünün ayaktaki karşılığı olan noktalara baskı tekniğidir. Refleksoloji ile vücudun kendi kendini  tedavi etme mekanizması harekete geçirilir. Fizyolojik bir rahatlama sağlar. Tedavi kişinin fiziksel, duygusal, zihinsel ve çevresel özelliklerine bağlıdır. Temel felsefesi vücudun bu düzeylerin hepsinde dengeli olması sonucunda sağlıklı ve zinde olmasının mümkün olduğudur. Diğer akupressur tedavi yöntemleri gibi vücudun yaşam enerjisinin (chi) kesintisiz akışını sağlama ilkesine dayanmaktadır.

Katılmak için: www.kucukoteller.com.tr/beta-home-gol-evi
Telefon: +90 533 695 4579