×

GrandPa's Mansion

Eski Mahalle, PTT Cd. No:14, 07740 Finike/Antalya Call Now +90 537 271 6405 Map Web
200 EUR
5.0 / 1 Comment
Eski Mahalle, PTT Cd. No:14, 07740 Finike/Antalya Map
Share On Whatsapp

GrandPa's Mansion dates back to 1940s  where first our great grandfather Salih Sekerci lived with his family. His son Tevfik Sekerci (our grandfather) was the second generation who lived in the house  after his father passed away. Our family played a pioneering role in the region's trade life during those times starting with candy production and then investing mining, timber trade and eventually settling in agriculture. Cotton and rice plantations finally gave way to citrus (mainly orange) groves. Tevfik Sekerci is the first registered tax payer of Finike.

Built as a 5 room house on two floors, Grandpa's house has a big garden full of our childhood memories located at the very heart of Finike. As a member of the 4th generation of my family I wanted to share the  memory of my family with our guests while contributing  to step up Finike's popularity in tourism.  So i decided to bring our house into service as a villa otel.   If you want to relax and feel like you are at your grand parents house we will be very pleased to welcome you.

Last of all I, would like to express my gratitude to my grandparents Tevfik and Ulfet Sekerci for all the love and courage they gave to us, my dear mother Belkis Sekerci and my father Sakir Akca for supporting me all the time  and to all my family members who are always with me.

Less
Read More
Rooms
Hotel Facilities
 • Garden
 • Historical Building
 • Coffee-Tea Pot
 • Air Condition
 • Kitchen
 • Shared Bathroom
 • Car Park
 • Disabled Room
 • Wireless Internet
 • Kids & Family Hotel
 • Private Villa
 • Tv Room
 • Wheelchair Friendly
 • Disabled Bathroom
 • Iron in the room
 • In the city center
 • Washing Machine

Good to Know
Person in charge:
Şima Akça
Distance to airport:
Antalya Hava Limanı - 128KM
Distance to city center:
Finike Merkez - 0M
Season:
1 Januray / 31 December
Price range:
200 EUR - 200 EUR

Guest Reviews
5.0 / 1 Comment
5
Ben arkadaşlarımla gitmiştim. Çok da memnun kaldım. Tertemiz, en çok buna dikkat ettim . Yemekleri lezzetli. Gayet keyifliydi. Birde sahilinde gece mehtabı seyretmek.... 🌺💕💖. Ağustos da görüşmek üzere 😍
Ben arkadaşlarımla gitmiştim. Çok da memnun kaldım. Tertemiz, en çok buna dikkat ettim . Yemekleri lezzetli. Gayet Show More
Add new comment
( 0 to 5 )

Your comment sending. Please wait.
Comment sended. It will display after reviewed

Otel İle İlgili Sık Sorulan Sorular

Otelin kahvaltı saatleri nedir?

DedeEvi villa kiralama sistemi ile kiralandığı için ve bu seneye özel Corona önlemleri gereğince kahvaltı servisi yapmamaktadır. Misafirlerimizin ilk gün zorluk çekmemesi için kahvaltı malzemesi buzdolabına bırakılacaktır.

Ne tür bir kahvaltı sunuluyor?

Standart Kahvaltı Malzemesi; Yumurta, reçel çeşitleri, bal, tereyağı, yeşil zeytin, siya zeytin, domates, salatalık, biber, yeşillik

Oda tipleri ve fiyatları nedir?

DedeEvi iki katlı bir villa olup üst katta 2 oda çift kişilik yataklı, 2 oda 2'şer tane tek kişilik yataklı olmak üzere 4 oda/8 kişi olarak fiyatlandırılmaktadır. Alt katta yer alan çift kişilik yataklı özel oda; engelli, yaşlı vb. durumların ihtiyaç halinde ek olarak fiyatlandırılır. DedeEvi'nin 3 günlük 8 kişi için kiralama bedeli 4.200.- TL'dir.

Otele giriş ve çıkış saatleri nedir?

DedeEvi'ne saba 10:00'dan akşam 20:00 'a kadar istediğiniz saat giriş yapabilirsiniz. Tahmini giriş saatinin önceden bildirilmesi gerekmektedir.

Evcil hayvan kabul ediyor mu?

Hayır

Otel engelliler için uygun mu?

Evet, alt katta yer alan oda ve banyo bedensel engelli misafirlerimiz düşünülerek tasarlanmıştır. Standart fiyata dahil olmayan bu oda için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Otelin ücretsiz otopark alanı var mı?

2 araçlık özel otoparkımız bulunmaktadır.

Burası çocuklara uygun mu?

DedeEvi baçe içinde iki katlı bir tesistir. Merdiven riski dışında çocuklar açısından sakıncalı bir ortamı yoktur.

Popüler gezilecek yerlerden hangileri tesise yakın?

DedeEvi Finike merkezde yer alması nedeni ile bir çok ören yeri ve plaja yakındır. Finike sahile 1.5 km, Andrea Doria Koyuna ( Altuncan Hatun Plajı ) 1.2 km, Gökliman Plajına 4.3 km, Çağıllı Plajına, Limyra Antik Kentine 7.5 km, Rhodiapolis Antik kentine 19 km mesafededir. Çevrede gezilebilecek diğer yerler web sayfamızda uzaklıkları ile tanıtılmaktadır.

Otelde sunulan olanaklardan bazıları neler?

DedeEvi, villa olarak kiralanan bir tesis olduğu için standart otel hizmetinden farklı hizmetler sunulmaktadır. Tesisimizde, misafirlerimizin hizmetine sunulmuş ocak, fırın, buzdolabı, bulaşık makinası olan mutfak, çamaşır makinası, ütü ve ütü masası, wifi, tv, bahçe bakımı ve haftada 1 genel temizlik hizmeti sunulmaktadır.

Otelde havaalanı ulaşım servisi mevcut mu?

Talep doğrultusunda rezervasyonla birlikte onaylanması durumunda ücreti karşılığı sağlanabiliyor.

Tesiste iş ile ilgili çalışma alanı veya toplantı hizmeti sunuluyor mu?

Hayır
Reservation
Season: 1 Januray / 31 December
Dear Visitor
Welcome to our Hotel Page, If you need help, please contact us via phone or the booking inquiry form. Thank you!
Other Hotels
Add to Favorites
Favorites