We could not find anything

Listing...
×

Offering an outdoor pool and a restaurant, Kumlubük Maris Hotel is located in Turunc. Free WiFi access is available. Each room here will provide you with air conditioning, a balcony and a minibar. Featuring a shower, private bathroom also comes with a hairdryer. You can enjoy sea view from the room. Extras include a safety deposit box and bed linen. At Kumlubük Maris Hotel you will find a garden. Other facilities offered at the property include meeting facilities. The property offers free parking. Dalaman Airport is 46 km away.

Read More
Rooms
Hotel Facilities
  • Outdoor Swimming Pool
  • Bed & Breakfast
  • Air Condition
  • Beach
  • Television
  • Free Newspaper
  • Family Room
Map - Location
More Info
Distance to sea:
(Kumlubük) 10M
Distance to airport:
No airport
Distance to city center:
No city center
Season:
1 May / 30 October
Guest Reviews
4.9 / 7 Comment
5
Her şeyiyle dört dörtlük bir otel. Kafa dinlemek isteyen kalabalıktan kaçan herkesin memnun kalacağı bir otel. Kaldığımız sürece güler yüzünü ve ilgisini eksik etmeyen Dursun Bey'e, Restaurant'ta Ömer Bey'e ve diğer tüm çalışanlarına teşekkür ederiz.
5
Fevkalede Koyu ve mükemmel bir tesis olan Maris Butik Otelde huzurlu ve dingin 6 gece geçirdim en başta Dursun bey'e (Abi derim sosyal hayatta ) ve ekibine kendimi her an değerli hissetttiren tutumlarından dolayı sosuz teşekkürlerimi sunarım ..herdaim misafirleriniz ve keyfiniz yerinde olsun inşaallah selamlar sevgiler..
5
Kalite ve samimiyeti beraber bulduğunuz harika bir butik otel. Deniz, doğa muhteşem. Butik otele göre çok geniş bir alana ve yüzme havuzuna sahip. Deniz manzaralı geniş odaları çok temiz ve rahat. Ama en güzeli kendinizi müşteri değil misafir hissediyorsunuz. Başta Dursun Bey olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederim.
5
Dinlenmek için mükemmel bir yer. Tesis sahibi Dursun bey çok kibar ve ilgili. Dursun beyin personeline karşı elaman değil de takım arkadaşı gibi davranması personel kalitesini de artırıyor. Ulaşmak zahmetli ama hotele vardığınızda iyi ki gelmişim diyeceksiniz.
5
Çok güzel doğal bakir bir ortam. Muhteşem
5
Harika bir işletme her yaz gideriz kesinlikle tavsiye ederim
4
Tavsiye ederim harika denizi ve huzuru var
Add new comment
( 0 to 5 )

Your comment sending. Please wait.
Comment sended. Its will display after confirmed
Dear Visitor

Hiç Beklemediğiniz Anda Karşınıza Çıkan Güzellik...

Other Hotels