×
TR EN
Sapanca Hotels

Sapanca Otelleri; Sapanca Gölü’ne hâkim muhteşem manzaraları ile Sapanca otelleri, özellikle kış aylarında hafta sonu kaçamaklarınız için uygun bir seçenek olabilir. Sapanca, Sakarya’ya bağlı ve şehrin batısında yer alan bir ilçesi.

Muhteşem manzarası ile Sapanca Gölü ise bu ilçeyi bir turizm cenneti haline getirmiş. Yemyeşil ağaçlarla çevrili doğası ve gölün güzellikleri ile Sapanca, görülmeye değer bir belde. Yılın her mevsimi hizmete açık Sapanca otelleri, her dönem çok sayıda yerli turisti ağırlıyor. Otellerin yoğunluğu özellikle hafta sonları daha da artıyor. Beldenin ve Sapanca Gölü’nün en güzel olduğu dönem ise sonbahar…

Sapanca otelleri genelde oda kahvaltı ya da yarım pansiyon hizmet veriyorlar. Sapanca’da büyük otellerin yanında genellikle butik ve küçük oteller yoğunlukta. Sapanca otellerinin bazıları aile işletmesi. Dolayısıyla misafirlerine daha samimi bir tatil ortamı sunuyorlar. Sapanca otellerinde konakladığınızda, hafta sonu kısacık bir kaçamak dahi olsa size çok iyi gelecek. Doğası ve gölün size verdiği huzurla kendinizi dinlenmiş hissedeceksiniz. Kış aylarında ve hafta sonları yoğun olarak hizmet veren Sapanca otellerinde konaklamak isterseniz rezervasyon yaptırmayı ihmal etmeyin. Bütçenize ve zevkinize en uygun Sapanca otelini bulmak için sitemize göz atabilirsiniz… İyi tatiller.

More
×
Price range
Filters
Sapanca Hotels
4.6
Sapanca (Center 1KM)
Composed of 3 lake houses and 1 curtilage landed on a 5.000 square meter area, Beta Home Lake House is your perfect...
88 € Book
4.2
Sapanca (Center 2KM)
Offering a seasonal outdoor pool and views of the pool, Cayir Cimen Tatil Evleri is situated in Kırkpınar in the...
101 € 73 € Book
28% discount
Sapanca (Center 1KM)
Sapanca
Situated 2 km from Sapanca city centre, Sapanca 105 - Adult Only is set on a lush garden surrounded by trees. The...
Sapanca (Center 8KM)
Description
4.4
Sapanca (Center 4KM)
As Villa Kirkpinar Aparts, in our houses which are placed on the foot of Samanli Mountains and which are 4 km to...
Sapanca
Description