×
TR EN
Karaca Dağ Evleri
Kirazpınar Mah. Servetiye Camii Köyü Yuvacık İzmit - Kocaeli 41200 Türkiye +90 262 345 0089 Map
4.6 / 7 Comment

On iki yıl evvel şehirden kaçmak, doğa’nın huzurlu koynuna sığınmak için yuvacığa gelmiş otel sahipleri. Ellerindeki ufak birikimi yeşil bitki örtüsüne yatırmışlar. Hafta sonları şehirden kaçıp, kendi topraklarının üstüne kurdukları çadırlarında konaklamışlar. Ellerine geçen her kuruşu biriktirip, her taşına ruh ve sevgi katarak uzun yıllar içinde Karaca Dağ evlerini yaratmışlar.

Çevrenin doğallığını koruyarak yaptıkları değişikliklere aldıkları olumlu tepkiler heveslerini arttırmış. Sonu olmayan bir iyileştirme işini ve iyi hizmet sunma çabasını sürdüren işletmeciler olmuşlar sonunda.

Karaca Dağ evlerine konuk olan misafirleri onlar için müşteri değil birer arkadaş ve dost. Misafirleri oldukları süre zarfında amaç konukların doğa ile bütünleşmelerini sağlamak, huzuru bulmalarına yardımcı olmak. Ancak hala amatör işletmeci olarak tanımlıyır ev sahipleri kendilerini. Her gün yeni bir eksiği fark edip düzeltmeye gayret ediyorlar. Değişmeyecek şeyler ise: Doğaya saygı, yerel değerler, içtenlik.

Gelin; Doğanın sakinliğinde uzun yürüyüşler yapın ya da bungalovunuzun verandasında oturup sabah kahvenizi yudumlayın. Karaca Dağ evleri size çok yakın.

Read More
Rooms
Hotel Facilities
 • Dinner
 • Garden
 • Barbecu
 • Kids & Family Hotel
Map - Location
More Info
Distance to sea:
No sea
Distance to airport:
No airport
Distance to city center:
No city center
Season:
1 January / 31 December
Guest Reviews
4.6 / 7 Comment
5
Muhteşem bir yer. İkinci kez gitmek henüz kısmet olmadı ama her zaman aklımda. Yılmaz Bey ve Gülten Hanım sanki çok sevdiğiniz akrabalarınız
4
Her bir köşesi büyük bir titizlikle özenildiği belli olan, kendimizi evimizde hissettiğimiz, bol bol oksijen depolayıp evimize dinlenmiş olarak döndüğümüz çok tatlı bir yer. Şiddetle tavsiye ederim.
5
Her anlamda 10 numara. Tavsiye ederim.
5
Doga, temiz hava, huzur...
4
Huzur dolu bir hafta sonuydu.
4
Kendine özgü bir yer.
5
Kendimizi evimizde hissettik. 1 gun icin gittik ama 3 gun bile az geldi. Siddetle tavsiye ederim. İsletmecileride muhtesem...
  View Comments
  Add new comment
  ( 0 to 5 )

  Book
  ×
  1. Children
  2. Children
  3. Children
  4. Children
  5. Children
  your request has been forwarded.
  Dear Visitor
  Welcome to our Hotel Page, If you need help, please contact us via phone or the booking inquiry form. Thank you!
  Other Hotels